e-Dönüşüme Gönüllü Geçiş Yapmanız İçin Başlıca Nedenler

  • 05,Şubat,2019
  • |
  • Erc Soft

 Finansal ve operasyonel maliyetler her firmanın öncelikli olarak düşünmesi gerektiği unsurlardır. e-Dönüşüme geçişler ne kadar zorunluluk kapsamına girmeye başlasa da her firma kendilerine sağlayacağı faydayı düşünerek gönüllü olarak e-Dönüşüm ürünlerini kullanmaya başlayabilirler.
e-Dönüşüm Nedir?

e-Dönüşüm, ihtiyaçların dijitale taşınarak dijital ortamda gerçekleştirilmesi olarak tanımlanabilir. Son yıllarda devletin de bu dönüşümü desteklemesi e-Dönüşümün değerini ve önemini ortaya koymaktadır. e-Fatura, e-Arşiv fatura, e-İmza, e-Defter, e-Bilet ve e-İrsaliye çözümlerinin hem özel sermaye hem de kamu için bir seçenekten olmaktan ziyade zorunluluk halini alması, dijital dünyanın getirmiş olduğu kolaylıkların devlet tarafından önemsendiği anlamını taşır.
e-Dönüşümün Görevi Nedir?

Hızlıca dijitalleşen dünyamızda adını sıkça duymaya başladığımız e-Dönüşüm, fiziksel olarak oluşturulan belgelerin ve evrakların internet ortamına taşınması ve her bir adımın dijital dünyada gerçekleştirilmesi, e-Dönüşümün görevleri arasında yer almaktadır. e-Dönüşüm çözümleri KOBİ’ler için kolaylık ve fayda anlamına gelmektedir.
Neden e-Dönüşüme Gönüllü Geçiş Yapılmalı?
Maliyetlerinizi Azaltın!

Son yıllarda devlet tarafından yapılan zorunluluk politikası ile girişimciler e-Dönüşüm ürünlerine geçiş yapmaya başladılar. e-Dönüşüm ile yıllık 250 milyon faturanın e-Faturaya dönüştürülmesi ve toplamda 500 milyon TL’ye yakın tasarruf elde edilmesi beklenmekte.

Gönüllü geçişte ilk olarak düşünmeniz gereken kağıda basılı fatura, evrak ve belgelerin basımından dolayı oluşan maliyetlerin tamamı neredeyse e-Fatura, e-Arşiv fatura, e-İmza, e-Defter, e-Bilet ve e-İrsaliye çözümleri ile ortadan kalkacaktır.
Doğaya Katkıda Bulunun!

Yıllık milyonlarca adet faturanın basılması hem ekonomiye hem de doğaya ciddi bir yük oluşturur. Yüzlerce, binlerce hatta milyonlarca ağacın kağıda dönüştürülmesinin önüne, e-Dönüşüm ürünleri kullanarak geçebilirsiniz. Bu sayede doğayı ve ormanları koruyarak gelecek nesillere ve dünyaya daha iyi bir miras bırakılmasına yardımcı olursunuz.
Dünya e-Dönüşüm İle Dijitalleşiyor!

Gelecekte elektronik devletler dünyanın her yerinde kendini göstermeye başlayacak. Özellikle e-Dönüşümün en önemli uygulamalarından bir tanesi olan e-Fatura; Amerika’dan Avrupa’ya, dünyanın birçok ülkesinde pek çok alanda kullanılmaktadır.

e-Dönüşüm bütün dünyaya hakim olmaya başlamış durumda. Bir çok devlet, kamu ve özel sektörlerde gerçekleştirilen işlemleri dijital ortamda sürdürebilmek için ciddi yatırımlar yapmaya devam ediyor. e-Dönüşüm çözümlerinin dijital ortama taşınması kamu ve özel sektör için mali anlamda çeşitli avantajlar sağlıyor.
ePlatform ile siz de e-Dönüşümün ayrıcalıklı dünyasına katılabilir, faydalarından yararlanabilirsiniz.
Detaylı bilgi için e-Dönüşüm uzmanlarımız bir telefon kadar yakın
0 ( 546 ) 841 06 06 \ 0 ( 546 ) 843 06 06 \ 0 ( 546 ) 844 06 06


 


E-bültenimize kayıt olmadınız mı?

Son gelişmelerden ve sıcak fırsatlardan yararlanmak için e-bültenimize abone olun.