e-İrsaliye’nin Faydaları Nelerdir?

e-İrsaliye ile belgelerinizi dijitale taşıyın. Dağıtım ve denetim süreçlerinizi hızlandırın. Böylece kolay bir sevkiyat süreciyle işlerinize sorunsuz bir şekilde devam edin.

Sevkiyat Sürecinizi Hızlandırın

Kağıt irsaliye sürecinde irsaliye üzerine kaşe vurularak, fiili sevk tarihi sonradan yazılabilirken, e-İrsaliye’de mali mühür ile bu tip sorunlarla karşılaşmazsınız ve planlanan sevk tarihinde sevkiyatınız tamamlanır. Matbu İrsaliye hazırlamak zorunda olmadığınız için zamandan da tasarruf edebilirsiniz.

Hızlı Erişim Sağlayın

İstediğiniz e-İrsaliye’ye her yerden kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz. e-İrsaliye ve dijital arşivleme ile bütün geçmiş irsaliyelerinizi tek tıkla, hızlı ve kolayca görüntüleyebilirsiniz.

İrsaliyelerinizi Arşivlemekten Kurtulun

Foriba’nın güçlü altyapısı sayesinde e-İrsaliye’lerinizi dijital ortamda 10 yıl boyunca saklayabilir, fiziki arşivleme masraflarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Fiziksel arşivleme ve kağıt saklama sıkıntısından kurtulursunuz. Böylece e-İrsaliye’nizin alıcısına doğru gittiğinden emin olup, kaybolma riskini ortadan kaldırmış olursunuz.

Mevzuata Uyumluluk

Foriba; Gelir İdaresi Başkanlığı’nın yayımladığı tüm regülasyonlara uygun olarak çözümlerini güncel tutar. Usulsüzlük cezası almamanız için sürekli olarak bilgilendirme yayınlar. Böylece mevzuata uyum süreçlerini takip etmek zorunda kalmazsınız.

Güvenli Çözüm

Foriba’nın güvenli altyapısıyla  tüm e-İrsaliye’lerinize, %99,9 kesintisiz çalışırlık oranıyla erişebilirsiniz. Özel Entegratörlük sayesinde, e-İrsaliye’lere erişim hakkı sadece sizde olur ve üçüncü kişiler asla erişemez.

e-İrsaliye Özellikleri

E-bültenimize kayıt olmadınız mı?

Son gelişmelerden ve sıcak fırsatlardan yararlanmak için e-bültenimize abone olun.