e-SAKLAMA

e-SAKLAMA

Tüm veriler elektronik ortamda(BULUT) saklanıyor

Kurumların ve bireylerin tüm verilerini güvenli bir şekilde saklayabilmeleri ve istenildiğinde yasal geçerli olarak sunulabilmeleri, dijital dönüşüm sürecindeki gereksinimlerin başında geliyor. E-Muhafaza saklama hizmeti sayesinde e-defter ,Kamera kayıtları,Call center ses kayıtları ve diğer tüm elektronik belgeler, ilgili mevzuata göre yasal geçerli ve güvenli olarak saklanabiliyor. Hizmet ve çözümleriyle kurumların, bireylerin hayatını kolaylaştıran E-Muhafaza, tüm verilerin saklanabilmesi ve ibraz edilebilmesini mümkün kılan saklama hizmetiyle, katma değerli servisler sunmaya devam ediyor. Saklanan verilere 7/24 erişilebiliyor ve istenildiği an görüntülenebiliyor.

Tüm veriler elektronik ortamda(BULUT) saklanıyor

e-Muhafaza. Elektronik ortamda yasal geçerli ve güvenli şekilde belgeleri saklayıp, erişimi mümkün kılan E-Muhafaza saklama ürünü, ihtiyaca göre istenilen süre zarfında her türlü dokümanın saklanmasını sağlıyor. Tüm verilerin kaybolma ve değiştirilme riskini ortadan kaldıran e-Muhafaza saklama hizmeti, istenilen süreler içerisinde saklamaya olanak sunuyor. İstanbul ,Ankara ,İzmir ve şimdi artık Konya dada bulunan dört ayrı veri merkezi ile müşterilerine e-saklama hizmeti sunan e-Muhafaza, 7×24 verilere erişime imkân tanıyor. E-Muhafaza e-saklama servisinden, ihtiyaca özel olarak belirlenen depolama alan boyutu ve saklama süresine göre hizmet alınabiliyor. E-saklama hizmeti ile kurumsal ve bireysel müşterilerin fiziksel arşiv ihtiyaçlarını ortadan kaldıran e-Muhafaza, ilave yatırım yapılmadan istenilen tüm verilerin saklanmasını sağlıyor.

Verilerinize istediğiniz zaman, dilediğiniz yerden erişin

e-Muhafaza e-saklama hizmetine iOS, Android gibi farklı işletim sistemlerinden kolaylıkla erişilebildiğini ve değerli belgelerin hızlı şekilde yönetilebilirsiniz,Kurumların ve işletmelerin büyük bölümü, bilgilerini ve dokümanlarını kendi bilgisayarlarında işletip saklıyor. Kurumların en önemli değerlerini oluşturan dokümanların güvenli ortamlarda saklanması ve yedeklenmesi, yaşanan güvenlik sorunları da göz önünde tutulduğunda kritik öneme sahip. Donanımsal sorunlar, kullanıcı hataları, zararlı programlar, dolandırıcılar,hacker müdahaleleri, yangın, su baskını gibi dış etkenlerden dolayı veri kayıpları yaşanabiliyor. Verilerin kaybedilmesi, iş süreçlerini olumsuz ve doğrudan etkilediği için saklama çözümlerinin kullanılması önemli avantajlar sağlıyor. Kurumlar, kuruluşlar ve işletmeler, e-dönüşüm uygulamalarının en yeni ürünü olan e-Muhafaza hizmetimiz sayesinde, bu kayıpların önüne geçiyor.

Veriler en yüksek güvenlik standartlarında saklanıyor

e-Muhafaza e-saklama hizmetiyle, kurumsal müşterilerin kullandıkları CRM, ERP,BPM,Hukuk Otomasyonu , finans, muhasebe gibi kurumsal yazılımlarla entegrasyon sağlayarak, tüm verileri güvenli olarak saklayabiliyor. Portal üzerinden veya Web servis aracılığı ile ile kullanımı kolay olan e-Muhafaza hizmeti ile elektronik belge ve dokümanları güvenlik rolleri ve kurum içi yetkilendirme belirleyerek yönetebilmek mümkün. Kullanıcılar için yönetim paneli üzerinden yetkilendirme yaparak, istenilen kullanıcıların hangi elektronik belge ve dokümanlara ulaşabileceğinin kurgulanabildiği e-Muhafaza saklama ürünü hizmeti sayesinde iş süreçleri daha hızlı hale geliyor.